Проєкт «Зміцнення переміщених українських університетів задля сталого розвитку», який  було реалізовано за програмою ім. Фулбрайта в Україні та навчальною програмою «Адаптація військовослужбовців до умов мирного життя та навчання», яку було спрямовано на підтримку військовослужбовців, ветеранів АТО/ООС та членів їхніх сімей, що є важливим та нагальним кроком щодо розбудови Луганської області та всього Східного регіону.
Обов’язок держави – піклуватися про своїх громадян та надавати можливість військовослужбовцям, ветеранам
АТО/ООС та членам їхніх сімей отримати професійну підготовку

(перепідготовку) високого рівня, отримати нові спеціальності, організувати власну справу, успішно адаптуватися до умов життя в громадянському суспільстві та виконувати свою особливу роль на шляху до цивільного життя.  
     Соціальна реабілітація, як один із напрямів соціальної політики, допомагає державі надати ветеранам та їхнім родинам можливість продовжити чи розпочати нове життя без первинних та вторинних стресів, ПТСР (посттравматичного стресового розладу) та подальшого повернення їх до життя в суспільстві й працездатності.  
      Проєкт створює умови для самореалізації військовослужбовців, ветеранів АТО/ООС та членів їхніх сімей, дозволяє повернутися до нормальної трудової діяльності, формує бажання бути суб’єктами власної справи та як наслідок, надає можливості бути професійно затребуваними працівниками.
     Професійна реабілітація учасників АТО/ООС, військовослужбовців, ветеранів, учасників Українсько-російської війни є частиною комплексу взаємопов’язаних завдань і заходів, спрямованих на вирішення найважливіших проблем та об’єднання зусиль органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадянського сектору, поглиблення соціального захисту, соціально-психологічну адаптацію, спільну координацію наявних ресурсів для забезпечення соціальних гарантій, створення атмосфери підтримки та поважного ставлення до сімей загиблих та учасників АТО/ООС, військовослужбовців, ветеранів, та ветеранок Українсько-російської війни. Життєво важливо продовжувати надавати підтримку та можливості для цих людей, для  реінтеграції їх в суспільство.

Переглянути звіт
м. Київ, вул. Бережанська, 4 корпус А, I поверх, офіс 1.5
+380 50 9591544
+380 68 7132451
centr.nadannya.dopomog.vpo@gmail.com
Наші соцмережі