Тренінг «Шлях до успіху у власній справі» було організовано в співпраці з Дніпровським інститутом ПрАТ «ВНЗ «МАУП», в особі в.о. директорки Кравцової Єлизавети, та ГО «Фонд розвитку підприємництва та реалізації бізнес-ідей», в особі голови правління Федорової Олени, згідно підписаного Меморандуму про співпрацю.
«ЦЕНТР НАДАННЯ ПРАВОВОЇ ТА ПСИХО-СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ВПО» в м. Києві розширює аудиторію надання консультаційних послуг та співпрацює з новими громадами, організаціями та установами ЗА ПІДТРИМКИ ПРОГРАМИ "СПРАВЕДЛИВІСТЬ ДЛЯ ВСІХ", ЯКУ ФІНАНСУЄ АГЕНТСТВО США З МІЖНАРОДНОГО РОЗВИТКУ (USAID).
Тренінг тривав три дні, в ньому взяли участь внутрішньо переміщені особи: студенти кафедри економіки, менеджменту і туристичного бізнесу, а також викладачі та керівний склад інституту. Це надало змогу організувати продуктивну роботу, налагодити ефективну співпрацю та механізми обміну інформацією між партнерами.
Питання тренінгу:
1. Започаткування власної справи.
2. Основи оподаткування.
3. Пошук інвестицій на власний бізнес.
Тренерка: Діана Дятченко, фахівчиня зі спеціальності «Менеджмент організацій», коуч, психологиня. Розгляд питань тренінгу допоможуть слухачам знайти ефективні рішення в організації власної справи та досягати успіху в кар'єрі управлінської діяльності.
1. Започаткування власної справи:
— Вибір напрямку: визначення сфери діяльності, в якій хотіли б працювати молоді підприємці.
— Ринковий аналіз: дослідження ринку, конкурентів, аналіз потенційної аудиторії та попиту на товари або послуги.
— Розробка бізнес-плану: створення стратегії, опис бізнес-моделі, фінансові прогнози та маркетингові плани.
— Реєстрація бізнесу: оформлення всіх необхідних документів для легального функціонування мікробізнесу на започаткування своєї власної справи.
2. Основи оподаткування:
— Розуміння системи оподаткування: дослідження податкових ставок, звільнень, зобов'язань та податкових переваг для підприємців.
— Вибір правової форми бізнесу: розгляд можливих варіантів, таких як ФОП, ТОВ, ПП і вибір оптимальної форми для кожної окремої ситуації.
— Ведення бухгалтерії: організація обліку доходів та витрат, збору та звітування про податки.
3. Пошук інвестицій на власний бізнес:
— Підготовка грантової заявки: розробка привабливої заявки для потенційних інвесторів, в якій докладно можна розповісти про свою бізнес-ідею та плани на майбутнє. Покрокова інструкція подання грантової заявки.
Отриманні знання та навички допоможуть слухачам краще зрозуміти власні потенційні можливості у підприємництві, визначити стратегію розвитку свого бізнесу та зменшити ризики, пов'язані з його запуском і функціонуванням.
Дякуємо всім учасникам за участь!