ГО "Фонд розвитку підприємництва та реалізації бізнес-ідей" за підтримки Програми "Справедливість для всіх", що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), спільно з представниками ГО «Клас» за підтримки UNICEF в рамках проєкту «Спільно» організували та влаштували тематичний захід для членів Полтавської громади та ВПО, яким Полтавщина стала другою батьківщиною.
Тренінг на тему «Стрес як ресурс. Практики для відновлення психічного здоров'я» відбувся в м. Полтава, вул. Остроградського, 2 корпус 3.
Важкі реалії життя викликають стрес у будь-якої свідомої людини у сьогоденні. Ще важче тим людям, що перебувають у перманентному стресі через хвилювання за близьких, що захищають Україну зі зброєю в руках, через зруйноване житло, зруйновані підприємства, зруйновані міста та села, а через це мають зруйновану психіку. Захистити цих людей, повернути їм надію на майбутнє, згуртувати їх для взаємопідтримки – одне з головних завдань ГО "Фонд розвитку підприємництва та реалізації бізнес-ідей" та Програми "Справедливість для всіх", яку фінансує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Співпраця цих організацій надає змогу допомагати вимушено переміщеним особам, що постраждали у наші складні часи, адаптувати їх до складного життя на новому місці, у нової громаді, та сприяти згуртованості громад у цілому. Зберегти здоров’я людей – це зберегти свідомих громадян, на плечі яких ляже відбудова суспільства у майбутньому.
Залучена до заходу тренерка Ольга Лосієвська, докторка психологічних наук, професорка, керівниця Університетського центру медіації Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля висвітила низку головних питань, які є вкрай доцільними, а для певних груп людей навіть невідкладними - виникнення стресу та психічної напруги та втоми, реагування на стрес, керування емоціями, акцентувала увагу на адаптації психіки до непередбачуваних змін сьогодення та згуртованості громад.
Тренінг інформував учасників про можливості відновлення психічного здоров’я, було опрацьовано техніки для розширення психологічного ресурсу. У дискусії обговорювались інші важливі питання збереження психічного здоров’я, напрацювання soft skills когнітивної гнучкості, емоційної інтелігентності та розвитку критичного мислення, згуртованості та доброзичливості, що турбують усіх членів громад.
Дякуємо за співпрацю!