Арт-терапія як метод роботи з емоціями дітей в умовах війни

     «Арт-терапія як метод роботи з емоціями дітей в умовах війни». Захід пройшов у Бучанському районі Київщини відбувся психологічний тренінг який покликаний підвищити життєстійкість дітей та їх батьків в умовах повномасштабної війни, яка триває в Україні вже третій рік поспіль. У Макарівській громаді пройшов психологічний тренінг для дітей та їх батьків, зокрема для ВПО. Захід, який відбувся у Ліцеї № 2 провели спільними зусиллями «Центр надання правової та психо-соціальної допомоги», ГО «Фонд розвитку підприємництва та реалізації бізнес-ідей» за підтримки міжнародної організації USAID в рамках програми «Справедливість для всіх».
На тренінгу виступила Діана Дятченко, практикуюча дитяча психологиня, арт-терапевт, тренерка програми «Діти України». Як зазначають організатори головна мета цього тренінгу – пропрацювати емоції та підвищити життєстійкість учнів та їх батьків, пропрацювати на тренінгу емоції. Той стан про який ми сьогодні говоримо це стан нашої життєстійкості. Коли є загроза життю, небезпека, ми говоримо про ті емоції, які ми отримуємо. На експертну думку викладачки психології, яка була присутня на цьому заході, методи арт-терапії, які були застосовані дійсно викликають позитивні емоції учасників цього тренінгу. «Дуже цікаво, тому що я працюю зі студентами.
     Це дійсно тренінг про емоції й це було досить емоційно, тому що діти проявляють емоції набагато відвертіше ніж студенти»,– говорить доцентка кафедри психології Університету КРОК Тетяна Кондес. Під час психологічного тренінгу діти отримали можливість пограти в рухливі ігри, прокомунікувати з тренерками, а також задля розвантаження за допомогою методів кольоротерапії й арт-терапії досліджували власні емоції, почуття та працювали з паперовою моделлю людини й кольоровим пластиліном. Наприкінці тренінгу діти створили собі пташку успіху, вдачі, заклавши в неї сенс позитивних емоцій на здійснення своїх мрій.

Поділись новиною:
м. Київ, вул. Бережанська, 4 корпус А, I поверх, офіс 1.5
+380 50 9591544
+380 68 7132451
centr.nadannya.dopomog.vpo@gmail.com
Наші соцмережі